Współpraca

Zachęcam do kontaktu jeśli mogę Ci pomóc:

  • w opracowaniu strategii marketingowej (określenie grupy docelowej, badania marketingowe, ustalenie celów i planu działań)
  • ‚audytu’ Twoich działań marketingowych (wsparcia w opracowaniu budżetu, ewaluacji media planów)
  • strategii PR i działaniach
  • przygotowaniu warsztatów marketingowych realizujących Twoje cele (sprzedaż, pozycjonowanie marki, integracja teamu, doszkolenie pracowników)
  • moderacji Twoich warsztatów (plany roczne, międzydziałowe spotkania, plan launchu nowego produktu lub usługi)
  • rozładowaniu konfliktu / napięcia / nieporozumień pomiędzy Sprzedażą a Marketingiem
  • w budowaniu strategii osobistej bo czujesz sygnały wypalenia zawodowego i chęci zmiany 🙂
  • bo aktualnie szukasz agencji – zarekomenduję Ci najlepszą opcję do Twoich potrzeb

Kim jestem?

Fanka i pasjonatka strategii marketingowych, nowych technologii (więcej o mnie tutaj), ciekawych historii biznesowych, szkoleń pobudzających kreatywność w biznesie. Lubię tworzyć, wymyślać i działać. Poza marketingiem jestem mamą i mam pieska Leona (@swiatwgleona). To co mnie inspiruje znajduję wszędzie: spacerując, podróżując, oglądając reklamy w TV albo Dzień Dobry TVN, czytając, ćwicząc jogę, bawiąc się z synkiem, spotykając się z ludźmi, przeglądając media społecznościowe…Świat jest pełen niespodzianek. Ostatnio miałam przyjemność zrobić testy na inteligencję i moja krzywa Gaussa wskazuje, że mam zadatki na geniusza jeśli chodzi o logikę i analityczne myślenia oraz słabeusza w temacie słownictwa. Tak więc blog ten będzie dobrym poligonem dla mnie jeśli chodzi o te wszystkie dziedziny – i mam nadzieje, że uda mi się moje przemyślenia zgrabnie w miarę ubrać.

Moje motto

 Moje motto idealnie opisują myśli A. Einsteina:
1. ’There are only 2 ways to live your life. One as as though nothings is a miracle. The other is as though everything is miracle   
2. ’Logic will get you from A to Z. Imagination will take you everywhere’. 

Dodam jeszcze: nothing is impossible and I like to have things done.

Ps. Z góry przepraszam wszystkich dziennikarzy, blogerów, polonistów, purystów językowych za wstawki i zapożyczenia z języka angielskiego, które uwielbiam. Lol. Oraz za wszelkie ułomności językowe.

Close Menu